Hazır mutfak ve Mutfak dekorasyonunda uzman ekibimizle her gün farklı dekorasyon fikirleri, mutfak tasarımıyla ilgili bilgiler sunuyoruz.  

  Hakkında genel bilgiler bulabilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden ve dekorasyon fikirlerinden ilham alarak kendi mutfağınızın dekorasyonunu ve mutfak tasarımını da yapabilirsiniz...

Uzman ekibimizden destek almak için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Modern Amerikan Mutfak Modeli  Modern Amerikan Mutfak Modeli

1+1 evlerin vazgeçilmez mutfak modeli olan amerikan mutfağı modellerini sizler için araştırdık.

Amerikan Mutfakların iyi ve kötü yanlarının yanı sıra hakkında genel bilgiler de vereceğiz.

Amerikan Mutfağının Dezavantajları

Türk evlerinde mutfak çok önemli olmasına rağmen bazı evlerde yer sıkıntısından; mutfak, salona amerikan mutfak modeli olarak tasarlanıyor.

Görünüşte çok pratik ve oldukça şık görünen bu mutfak modellerinin dar ve küçük olması türk mutfağı için bir dezavantaj olarak duruyor. Ayrıca, mutfağın salonda olması da yemek kokularının salona yayılmasına neden olabiliyor.

Amerikan Mutfakta dikkat edilmesi gereken hususların başında, mutfak modelinin rengi geliyor. Mutfak modelinde kullanılan renk hem salonda kullanılan objelere hem de salon ve mutfak duvarlarının rengiyle uyum içinde olmalıdır. Mutfak dolabı ve mutfağın salona bakan kısmında cırtlak ya da gözleri yoran bir renkten kaçınmanız gerekiyor.

Amerikan Mutfağının Avantajları

Amerikan mutfağının en önemli özelliği bar tarzında olması, amerikan mutfak kullanılan evlerde kahve ve çay keyfini bar kısmında rahatlıkla yapabilirsiniz. Amerikan mutfakta ankastre fırın ve lavabo karşı karşıya olduğundan yemek yaparken hiç zorlanmazsınız.

Amerikan mutfağı dekorasyonunda bilgi edinmek için lütfen iletişim bölümünü kullanınız…

modern amerikan mutfak

modern amerikan mutfak

Aradığınız Bu mu?:

Arkadaşlarınızla Paylaşın

Bir yorum da siz yazın

Yorumlara kayıt olun