Hazır mutfak ve Mutfak dekorasyonunda uzman ekibimizle her gün farklı dekorasyon fikirleri, mutfak tasarımıyla ilgili bilgiler sunuyoruz.  

  Hakkında genel bilgiler bulabilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden ve dekorasyon fikirlerinden ilham alarak kendi mutfağınızın dekorasyonunu ve mutfak tasarımını da yapabilirsiniz...

Uzman ekibimizden destek almak için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Beyaz L Modeli Lake Mutfak ve Fiyatı  Beyaz L Modeli Lake Mutfak ve Fiyatı

Beyaz lake Mutfak

Beyaz L Modeli Lake Mutfak

Uzmanların yaptığı araştırmaya göre modelini tercih eden bayanların bir mutfakta aradığı şeylerin başında temizlik, hijyen, sağlık ve doğallık geliyor.

leke tutmadığı gibi kirlenen ya da lekelenen yerleri lekeli bırakamayacağınızdan her daim temiz olan mutfak modelleridir.

Bu mutfak modelimiz de o mutfak modelinden biri.

Bu mutfak modelimiz ünlü firmaların ürettiği mutfak modeli değildir, Sokak aralarında ya da mahali marangozların veya küçük çaplı mobilya atölyesinde üretilen bir mutfak modelidir.

Yarı ankastre olan bu mutfak modelinde çok olmasa da yarım şeklinde şıklık ve konfor bulabilirsiniz ki mutfak yarı ankastre mutfaktır.

Amerikan mutfak tadında olan bu mutfak modelinin alt kısmında 4 adet dolap konularak mutfak kullanımını kolaylaştırmayı hedeflemiş.

Mutfak tezgahının altında ve lavaboya yakın konulan bulaşık makinesi bölmesi de bulaşık zahmetini keyfe dönüştüremese de sizi yormayacak.

sağlı sollu konulan çekmeceli dolaplarda çatal bıçak takımınızı ve envai çeşit mutfak gereçlerini saklayabilirsiniz.

Mutfak modelinde kullanılan paslanmaz çelik davlumbazın şıklığı mutfaka farklı bir hava katarak mutfak dekoruna ayrı bir güzellik katmış.

ve ankastre ocak mutfağın en güzel ve en özel bölgesi ki burada farklı bir çizgi yerine sadelik düşünülerek ustalar, normal mutfak modeli çizgisinden sapmamış.

Mutfağın üst kısmında olan 3 adet kapalı mutfak dolabı, 2 adet camlı mutfak dolabı ve bir adette bardaklar için mutfak dolabı düşünülmüş.

Diğer irili ufaklı mutfak dolaplarını tencere, tava, tabak ve çanak için kullanabilirsiniz.

 

 

Aradığınız Bu mu?:

Arkadaşlarınızla Paylaşın

Bir yorum da siz yazın

Yorumlara kayıt olun